Best in Show for Painting
SimOna Nemcova
Ayako Abe-Miller
Kristine Burton
Kristine Burton
Cathy Chi
Tiny Cholvibul
Wei Ting Chuang
Wei Ting Chuang
Sharon Crosby
Susan Frame
Robin Frosh
Robin Frosh
Sumiestore Award
Judy Giguere
Steven Grant
Mary Gunderson
Patricia Gustafson
Blanche Gyberg
Blanche Gyberg
Blue Heron Arts Company Award
Yukiko Hatheway
Yukiko Hatheway
Dongpei He
Blick Art Materials Award
Dongpei He
Gary Heise
Carla Jaranson
Claire Jin
Bob Jones
Bob Jones
Spirit of Sumi-e Award
Satomi Kamei
Richard Kaufman
Richard Kaufman
Shibui Chapter Award
Wynne Keller
I-Hsiung Ju Memorial Award
Bok Kim
Sin-Myung Kim
Grace Hueyoung Kim
Anne Klein
Anne Klein
Ann Kozeliski
Dr. Shozo Sato Award
Ann Kozeliski
Founder's Award
Deanne Kroll
Jade Lam
Jade Lam
MoonJoo Lee
MoonJoo Lee
Roslyn Levin
Roslyn Levin
Betzi Robinson Award
Albert Hamabad III K. Libre
Paul Lifton
Paul Lifton
Virginia Lloyd-Davies
Virginia Lloyd-Davies
Joan Lok
Mark Malecki
Sarasota Chapter Award
Frederica Marshall
Ting Mei
Linda Mulhauser
Linda Mulhauser
SimOna Nemcova
Maria Papp
Jong-Sim Park
David Patten
David Patten
Sophia Pineda
Sophia Pineda
Blue Heron Chapter Award
Li-Wen Quach
Li-Wen Quach
Diane Riska-Taylor
Diane Riska-Taylor
Susan Ryan
Carol Sanfilippo
Judith Schutzman
Jean Seelig
Sungsook Setton
Renee Sonka
Frank Spink
Chong Spitzer
Kay Storck
Sumiestore Award
Kay Storck
Hitomi Tatsumi
American Frame Award
Hitomi Tatsumi
Jane Grace Taylor
Delene Teller
Long Island Chapter Award
Suzanne Tolstoy
Carol Waite
Jianrong Wang
Peggy Duke Memorial Award
Kathryn Weese
Kathryn Weese
Lorean Weng
Nancy West
Nancy West
Kathy Wong
National Capital Area Chapter Award
Kathy Wong
Kyong Sook Woo
Maxine Xu
Maxine Xu
Midwest Chapter Award
Hsi-Mei Yates
Carole Yee
Hisshin Chapter of NE Florida Award
Carole Yee
Jae Soon Yi
Jae Soon Yi
Fumiyo Yoshikawa
Ming Chiao Chapter Award
Fumiyo Yoshikawa
Best in Show for Painting
SimOna Nemcova
Ayako Abe-Miller
Kristine Burton
Kristine Burton
Cathy Chi
Tiny Cholvibul
Wei Ting Chuang
Wei Ting Chuang
Sharon Crosby
Susan Frame
Robin Frosh
Robin Frosh
Sumiestore Award
Judy Giguere
Steven Grant
Mary Gunderson
Patricia Gustafson
Blanche Gyberg
Blanche Gyberg
Blue Heron Arts Company Award
Yukiko Hatheway
Yukiko Hatheway
Dongpei He
Blick Art Materials Award
Dongpei He
Gary Heise
Carla Jaranson
Claire Jin
Bob Jones
Bob Jones
Spirit of Sumi-e Award
Satomi Kamei
Richard Kaufman
Richard Kaufman
Shibui Chapter Award
Wynne Keller
I-Hsiung Ju Memorial Award
Bok Kim
Sin-Myung Kim
Grace Hueyoung Kim
Anne Klein
Anne Klein
Ann Kozeliski
Dr. Shozo Sato Award
Ann Kozeliski
Founder's Award
Deanne Kroll
Jade Lam
Jade Lam
MoonJoo Lee
MoonJoo Lee
Roslyn Levin
Roslyn Levin
Betzi Robinson Award
Albert Hamabad III K. Libre
Paul Lifton
Paul Lifton
Virginia Lloyd-Davies
Virginia Lloyd-Davies
Joan Lok
Mark Malecki
Sarasota Chapter Award
Frederica Marshall
Ting Mei
Linda Mulhauser
Linda Mulhauser
SimOna Nemcova
Maria Papp
Jong-Sim Park
David Patten
David Patten
Sophia Pineda
Sophia Pineda
Blue Heron Chapter Award
Li-Wen Quach
Li-Wen Quach
Diane Riska-Taylor
Diane Riska-Taylor
Susan Ryan
Carol Sanfilippo
Judith Schutzman
Jean Seelig
Sungsook Setton
Renee Sonka
Frank Spink
Chong Spitzer
Kay Storck
Sumiestore Award
Kay Storck
Hitomi Tatsumi
American Frame Award
Hitomi Tatsumi
Jane Grace Taylor
Delene Teller
Long Island Chapter Award
Suzanne Tolstoy
Carol Waite
Jianrong Wang
Peggy Duke Memorial Award
Kathryn Weese
Kathryn Weese
Lorean Weng
Nancy West
Nancy West
Kathy Wong
National Capital Area Chapter Award
Kathy Wong
Kyong Sook Woo
Maxine Xu
Maxine Xu
Midwest Chapter Award
Hsi-Mei Yates
Carole Yee
Hisshin Chapter of NE Florida Award
Carole Yee
Jae Soon Yi
Jae Soon Yi
Fumiyo Yoshikawa
Ming Chiao Chapter Award
Fumiyo Yoshikawa